Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská 20, 821 08 Bratislava, 02/50204611, info(zavináč)1sg.sk
Najnovšie na stránke
Všeobecné informácie
Študenti
Učitelia

úspech mladých futbalistov

Po jesennom postupe sa naši mladí futbalisti zúčastnili dňa 2. mája 2019 na finálovom turnaji Obvodu Bratislava II.

Po dvoch výhrach a dvoch prehrách obsadili pekné 3. miesto. Majstrom obvodu sa stali mladí futbalisti z Gymnázia Metodova.
Našu školu úspešne reprezentovali Tomáš Dzurilla a Tomáš Husarčík (Jays), Martin Beňo, Adam Halász, Fabian Ličko a Matej Vráb (Voices), Matúš Borec, Lukáš Borec a Karim Ben Rhouma (Mices) a Ondrej Husák (Owls).
Blahoželáme!

fotogaléria k tomuto článku:


2019_uspechy_mladych_futbalistov_001.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_002.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_003.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_004.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_005.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_006.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_007.jpg
2019_uspechy_mladych_futbalistov_008.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_009.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_010.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_011.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_012.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_013.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_014.jpg
2019_uspechy_mladych_futbalistov_015.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_016.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_017.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_018.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_019.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_020.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_021.jpg
2019_uspechy_mladych_futbalistov_022.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_023.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_024.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_025.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_026.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_027.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_028.jpg
2019_uspechy_mladych_futbalistov_029.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_030.jpg2019_uspechy_mladych_futbalistov_031.jpg



Dnes sa supluje za:

Ewa Marková, Ján Žabka, Lucia Ortutayová, Viera Chytilová, Viera Dršková, Zuzana Jankovičová, Ľubica Joštová,

Kalendár

od 19.09.2019
plávanie 1.E, 2.R, plávanie O, korčuľovanie PFOZ
20.09.2019
12. ročník futsalového turnaja
23.09.2019
1. stretnutie záujemcov o DofE
23.09.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
23.09 - 27.09.2019
ŠvP Zaježová 4.T
25.09.2019
Župný športový deň
do 27.09.2019
odovzdanie podkladov projektov konzultantom – KNABCDS
do 27.09.2019
triedni a konzultanti projektov KNABCDS odovzdajú zoznam projektov
28.09 - 04.10.2019
Expedícia Slovensko GU
do 30.09.2019
podanie maturitnej prihlášky
00.10.2019
__________OKTÓBER__________
02.10.2019
Nezábudky 1.C, 1.D,S
07.10.2019
15.00 MZ 1.stupeň
08.10.2019
Stretnutie ALUMNI v klube 1SG
do 09.10.2019
pripraviť pozvánky na rodičko
do 11.10.2019
1. priebežné testy – HLKNABCDS
14.10.2019
15.00 STRETNUTIE UČITEĽOV ISCED2,3
15.10.2019
STRETNUTIE S RODIČMI: 4.H,L,3.K,N,2.A,B,1.C,1.D,S,5.P,8.J,9.G,F,O,Z,M,V,U + projekt SJ: F (pódium), Aj: M (pódium), Aj: V (štud.)
do 17.10.2019
ABCDS odovzdať projekty + resumé